با فروش وسایل دست ساز و خانگی خود درآمد کسب کنید

با فروش وسایل دست ساز و خانگی خود درآمد کسب کنید

هر چقدر هم که دنیا مدرن شود و افراد به دنبال هنرهای مدرن و کارهای تزئینی گران و آنچنانی باشند ، باز هم نمی توانند از کار دست چشم پوشی کنند و اتفاقا اکثرا برای کار دست بیشتر ارزش قائل اند ، البته که کار دست و یا صنایع دستی به موارد مختلفی اشاره دارد اما در این پست قصد دارم به موارد دیگری اشاره کنم که کار دست هستند و ممکن است کمتر به چشم کسی خورده باشد البته خودم هم اینها رو دوست دارم .

DIY-mayedar.ir
کسب درآمد با کاردستی

کارهنری با دکمه ها

امروزه در بازار دکمه ها در رنگ و سایز و اشکال متفاوت وجود دارند که می توانیم برای درست کردن کارهای تزئینی و فروش از آنها استفاده کنیم . تمام چیزی که برای این کار نیاز است تعدادی دکمه و یک طرح است . برای مثال در شکل زیر با استفاده از دکمه های ریز و درشت و با ترکیب زیبای رنگ ها یک کار بسیار زیبا بدست آمده است ، یک پرنده ی زیبا ، مطمئنا کمتر کسی هست که حاضر نباشد که برای خرید آن پول بدهد . 

DIY-mayedar.ir-1
کسب درآمد با کاردستی دکمه ای

راز زیبایی این کار، چیدمان درست دکمه ها و همچنین نظافت و تمیزی کار شماست . برای مشاهده ی کارهای بیشتر به مایه دار سر بزنید.

برای دریافت طرح و الگوهای بیشتر در هنر کار با دکمه ها از قسمت نظرات اعلام کنید تا به آدرس ایمیل تان ارسال گردد.

 

67 دیدگاه در “با فروش وسایل دست ساز و خانگی خود درآمد کسب کنید

  1. با سلام و درود، ممنون از ایده های درآمد زایی بسیار عالی، لطفا طرح ها و در صورت امکان دیگر کارهای هنری خانگی جهت در آمد زایی به ایمیل بنده ارسال نمائید . با تشکر

    1. با سلام . مچکرم از لطفتون
      ان شاءالله قرار هست ایده های بیشتری روی سایت قرار بگیرند . که از طریق ایمیل به اطلاع تون می رسونم .
      با احترام

  2. با سلام و درود، ممنون از ایده های درآمد زایی بسیار عالی، لطفا طرح ها و در صورت امکان دیگر کارهای هنری خانگی جهت در آمد زایی به ایمیل بنده ارسال نمائید . با تشکر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− هفت = 1